Sdílet na Facebooku

Luxusní letovisko Sani

Sani je hodně zvláštní obec, úplně jiná než všechny ostatní na Chalkidiki. Spíš než o město se totiž jedná o turistický resort. Hlavní hotel komplexu se nachází v části jménem Pyrgos Sani. Normální domy je možné najít na jihu, kde už se ale ocitáte v další obci jménem Stavros. Sani resort je luxusní a obrovský hotel, který se může pochlubit rovnou pěti hvězdičkami. Nabízí několik typů ubytování od hotelů až po vlastní bungalovy. Pro méně movité je pak na druhé straně přístavu připraven autokemp.

Hotel nabízí svým návštěvníkům opravdu prvotřídní služby, což je možné pozorovat i z hotelových autobusů, které každou hodinu sváží a odváží nový hotelový personál. Nad hotel se nachází skála s torzem strážní věže, u které se v sezoně konají různé kulturní akce. Když se odtud vydáte po pobřeží směrem na sever, tak se dostanete až ke zdejšímu přístavu. Ten je doslova vykousnutý do pevniny a vede do něj dlouhá kamenná hráz. To aby někdo s luxusním motorovým člunem nevjel do zlenivělých návštěvníků plácajících se na hotelové pláži.

  

Kolem přístavu se nachází spousta luxusních restaurací, z nichž každá je jinak tématiky zaměřená. Najdou se zde taky běžné obchody ať už nabízející oblečení nebo obyčejná samoobsluha. Pokud budete pokračovat ještě dál, tak dojdete až do autokempu. Ten nabízí standardní úroveň služeb a můžete se zde ubytovat jak pod stanem, tak v karavanu. Dál už je další obec Stavros.

Pláž je zde opravdu luxusní. Je tady jeden z nejjemnějších písků a také jeden z nejpozvolnějších vstupů do moře. Voda je přitom nádherně čistá, takže můžete pozorovat, jak se vlivem drobných vln na dně vytváří malé písečné duny.

Více se můžete dozvědět na oficiálních stránkách hotelu Sani resort na adrese www.sani-resort.com.

  

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.