Mapa poloostrova Chalkidiki

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celého poloostrova Chalkidiki z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete velmi snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za satelitní snímky. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí tohoto členitého poloostrova. Pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.


+ Zvětšit mapu

Pár pěkných map Chalkidiki

Tady jsme pro vás vybrali pár pěkných map poloostrovu Chalkidiki. Jedná se o čtyři celkem zajímavé mapy, přičemž některé by vám mohli pomoci se skutečně na Chalkidiki zorientovat, tak abyste se zde neztratili, až zde budete na vaší dovolené. Pokud hledáte opravdu podrobné mapy, tak vám doporučujeme například mapy.cz, mapy.1188.cz nebo maps.google.com.

Regiony Chalkidiki (1200 x 769 px, 143 Kb) Z první mapy asi moc informací nevyčtete, ale je celkem pěkně graficky zpracovaná a navíc je na ní hezky vidět administrativní členění Chalkidiki. Mimochodem, kdybyste dumali, co jsou ty prapodivné klikyháky na mapě, tak je to Řecká abeceda tzv. alfabeta.

Pokračování článku »